Masa Üstü Okuyucu

Masa Üstü Okuyucu SH-1200

 
 

Posstart 1200 , tüm standart 1D, PDF ve 2D barkodları çözmek için tasarlanmış en popüler alan görüntüleme tarayıcısıdır. Tarayıcının şık ve zarif tasarımı, perakende ortamlarında sorunsuz bir şekilde harmanlanır, tüm basılı barkodların ve herhangi bir akıllı cihazdaki dijital barkodların üstün performans taramasını sağlar.


Önemli Noktalar

♦ Lazer içermeyen Hedefleme
Lazer içermeyen hedefleme, göz yaralanması riskini ortadan kaldırırken müşteri dostu bir çalışma ortamı yaratarak doğru bir tarama göstergesi sağlar.
♦ Arayüz Esnekliği
USB VCP veya RS-232 bağlantısını seçin.
Screens Ekrandaki Barkodları Kolayca Tarar
Kağıt barkodunu yüksek hızda tarama, Barkodları doğrudan mobil cihazdan veya bilgisayar ekranlarından, adeta kağıda basılmış gibi kolayca tarar.
♦ Dayanıklı
Posstart 1200, 1,2m (4 ft) mesafeden betona düşmeye kadar dayanabilir. 

Ürün Detayları
İmalat, sağlık, perakende satış noktaları ve diğer iş akışı ortamlarında genellikle karışık barkod uygulamaları bulunur. Kuruluşunuz aynıysa ve eller serbest, sunum taramasından faydalanacak olursanız, posstart sadece bir çözüme sahiptir: SH-1200 alan görüntüleme tarayıcısı.
Basitçe söylemek gerekirse SH-1200  tarayıcı yüksek bir başarıcıdır. Tüm standart 1D, PDF ve 2D kodlarını çözmek için tasarlanmış gelişmiş alan görüntüleme tarayıcısıdır.
COMS dizi sensörüyle çalışan SH-1200, görüntüleme çözümleri için endüstri standartlarını belirliyor. Cep telefonu ekranları gibi son derece yansıtıcı yüzeylerde barkodların agresif bir şekilde okunmasını bile sağlar.
Kuruluşunuzun SH-1200 alan görüntüleme tarayıcı ve POSSTART iş akışı çözümleri ile neler yapabileceği hakkında daha fazla bilgi edinin. 
 ► Winson barkod tarayıcıları Windows, Android, Mac OS, IOS, Linux vb. Gibi neredeyse tüm yaygın sistemlerle uyumludur.
► Winson barkod tarayıcıları çoklu klavye dilini destekler: ABD, Almanya, Fransızca, İtalya, İspanyolca, Türkiye, Belçika, Brezilya Çekçe ve bunun gibi. 
► Winson barkod tarayıcıları oynatıldı ve kopyalandı, sürücüyü el ile kurmanıza gerek yok.
► Winson barkod tarayıcıları, havaalanının / tren istasyonunun kayıt bürosuna, hastanelere, depolara, süpermarketlere, perakende mağazalara, kütüphanelere, catering, lojistik, ekspres teslimat vb. İçin geçerlidir.
► Aşağıdakiler için çoklu barkodları destekleyin: 1D : Kodebar , Kod128, Kod39, Kod39, Kod93, Kod11, EAN13 , EAN8 , GS1-Databar , GS1-128 (EAN-128) , Katlanmış 2 5 , Matris 2 5 , Endüstri 2 5 5 UPC-A , UPC-E , ISBN , ISSN 2D, PDF417, Veri Matrisi, QR Kod, Mikro PDF417, Mikro QR Kod, Aztek Kodu